Știri și evenimente

31-07-2014 | Consultare publică

Licitaţie publică deschisă pentru concesionarea a 2200 mp ...

Primaria Comunei Mironeasa, cu sediul în localitatea Mironeasa, judeţul Iaşi, telefon/fax 0232228652 , e-mail primaria_mironeasa@yahoo.com anunţă organizarea licitaţiei publice deschise pentru concesionarea a 2200 mp teren din domeniul privat al Comunei Mironeasa, situat în satul Schitu Hadîmbului în vederea construirii unei pensiuni turistice. Durata concesiunii – 49 de ani. Licitaţia publică deschisă va avea loc în data de 14.08.2014, incepind cu ora 14.00, la sediul Primăriei Comunei Mironeasa. Documentaţia va putea fi achiziţionată începând cu data publicării anunţului până în data de 11.08.2014, zilnic între orele 08,00-16,00 de la sediul Primariei Comunei Mironeasa, de la secretariat. Oferta trebuie depusă în 2 exemplare: 1 original şi o copie Contravaloarea unui caiet de sarcini este de 100 lei. Documentele de înscriere la licitaţie, împreună cu actele doveditoare ale efectuării plăţilor, vor fi depuse pana în data 14.08.2014 ora, 11.00 la sediul Primăriei Comunei Mironeasa Litigiile de orice fel ce decurg din executarea contractului de concesiune sunt de competenţa instanţei judecătoreşti, potrivit Legii nr. 554/2004, cu modificările ulterioare. Data transmiterii anunţului de licitaţie către instituţiile abilitate, în vederea publicării: 31.07.2014.
Contact: PRIMARIA COMUNEI MIRONEASA JUDETUL IASI COMUNA MIRONEASA
Judet: Iasi
Telefon: 0232/228600

SIPOCA 35
Galerie foto Galerie video Carte de oaspeti Camere web

Chestionare

Considerati oportuna înfiintarea serviciului de plata online a taxelor si impozitelor prin aplicatia ghiseul.ro?

Da

Nu

Votează

Newsletter

Înscrieți-vă la newsletterul primăriei și veți fi la curent cu ultimele informații.

DE ACORD